شواهدی در حال رشد وجود دارد که نشان می دهد آموزش هنر می تواند عملکرد دانشگاهی دانش آموزان را به میزان قابل توجهی تقویت کند. آخرین تحقیق ، شامل دانش آموزان کلاس اول و دوم در دو مدرسه ابتدایی دولتی Pawtucket RI ، شواهد محکمی را ارائه داد که نشان می دهد آموزش های متوالی ، مهارت ساخت در هنر و موسیقی ، با بقیه برنامه درسی ، می تواند عملکرد کودکان را در خواندن و ریاضیات بسیار بهبود بخشد. این مطالعه تلاش مشترک دانشکده موسیقی (در Providence RI) ، متخصصان هنر در سیستم مدرسه Pawtucket و مرکز Kodaly of America بود.

در سال اول خود ، این مطالعه شامل نود و شش دانش آموز ، 5-7 ساله در هشت کلاس اول کلاس بود. چهار کلاس درس "هنرهای آزمایشی" (هر دو در هر دو مدرسه) در یک برنامه موسیقی و هنرهای تجسمی شرکت کردند که بر توسعه مهارت های پی در پی تأکید می کند و موسیقی و هنر تجسمی یکپارچه با بقیه برنامه درسی. دانش آموزان در کلاسهای "هنرهای آزمایشی" یک ساعت موسیقی و یک ساعت هنر تجسمی در هفته دریافت می کردند. چهار کلاس کنترل (دو مدرسه در هر مدرسه) از هنرهای تجسمی و آموزش موسیقی استاندارد سیستم مدرسه (یک ساعت هنرهای تجسمی و چهل و پنج دقیقه موسیقی در هفته های متناوب) دریافت کردند.

پس از گذشت هفت ماه ، به همه دانش آموزان آزمون های موفقیت آمیز کلانشهر درجه یک استاندارد داده شد. مارتین گاردینر ، مدیر تحقیقات دانشکده موسیقی ، نتایج را با نمرات آزمون دستیابی به مهد کودک برای 83٪ دانش آموزانی که نمرات مهد کودک آنها در دسترس بود مقایسه کرد. وی دریافت که ، گرچه دانش آموزان کلاس های هنرهای تجربی از درصد دانش آموزان در نمرات بالاتر از مهدکودک متوسط ​​سطح موفقیت شهری متروپل پشت دانش آموزان کنترل شروع کرده بودند ، اما آنها برابری آماری را در خواندن به دست آورده بودند و در ریاضیات جلوتر بودند. 77٪ از کلاسهای "هنرهای آزمایشی" در ریاضیات در مقطع درجه یا بالاتر بودند ، در مقایسه با 55٪ از گروه های کنترل.

ادامه مطلب

در روز چند بار آهنگ گوش دهیم ؟

تاثیرات موسیقی در مغز

فواید گوش دادن به موسقی

، ,دانش ,موسیقی ,آموزان ,های ,هنرهای ,دانش آموزان ,موسیقی و ,دو مدرسه ,هنرهای آزمایشی ,هنرهای تجسمی ,کلاسهای هنرهای آزمایشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خورشیدِ شب iranian اتوپوستر سجل کارن لب - سکوبندی آزمایشگاهی - هود آزمایشگاهی آنلاین سیتی وبگاه رسمی هنرستان دکتر حسابی مُهر منوچهر زنگنه 1 شمیــمــ ِ عشـــق !