به نظر می رسد طبق نتایج اولیه یک مطالعه پنج ساله توسط دانشمندان علوم اعصاب USC ، دستورالعمل های عادی رشد مغز در کودکان خردسال ، به ویژه در مناطقی از مغز که مسئول پردازش صدا ، زبان ، ادراک گفتار و مهارت خواندن هستند ، سرعت می بخشد.

موسسه مغز و خلاقیت (BCI) در USC مطالعه پنج ساله را در سال 2012 با همکاری انجمن فیلارمونیک لس آنجلس و قلب لس آنجلس (HOLA) برای بررسی تأثیر آموزش موسیقی بر رشد اجتماعی ، عاطفی و شناختی کودکان آغاز کرد. .

این نتایج مطالعه اولیه ، که اخیراً در ژورنال توسعه عصبی علوم شناختی توسعه یافته منتشر شده است ، شواهدی از مزایای آموزش موسیقی در زمانی ارائه می دهد که بسیاری از مدارس سراسر کشور برنامه های موسیقی و هنری را حذف یا کاهش داده اند. این مطالعه نشان می دهد که آموزش موسیقی سرعت بلوغ مسیر شنوایی در مغز را افزایش می دهد و کارایی آن را افزایش می دهد.
ما به طور گسترده ای به تأثیر آموزش موسیقی در رشد شناختی ، اجتماعی و عاطفی و مغز کودکان علاقه مند هستیم. " . "این نتایج نشان می دهد که کودکانی که آموزش موسیقی دارند ، در مقایسه با دو گروه مقایسه دیگر ، در پردازش صدا دقیق تر بودند."

برای این مطالعه طولی ، متخصصان علوم اعصاب در گروهی از 37 کودک از محله های محروم لس آنجلس ، بر رشد و رفتار مغز نظارت می کنند.سیزده نفر از کودکان ، در سن 6 یا 7 سال ، از طریق برنامه ارکستر جوانان لس آنجلس در HOLA شروع به دریافت آموزش موسیقی کردند. برنامه آموزش موسیقی جامعه از روش ال سیستما الهام گرفته شده است ، برنامه ای که گوستاوو دادامل ، رهبر LA Philharmonic ، هنگام بزرگ شدن در ونزوئلا در آن بود.

ادامه مطلب

در روز چند بار آهنگ گوش دهیم ؟

تاثیرات موسیقی در مغز

فواید گوش دادن به موسقی

، ,موسیقی ,آموزش ,مغز ,دهد ,کودکان ,آموزش موسیقی ,می دهد ,لس آنجلس ,دهد که ,، در ,تأثیر آموزش موسیقی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دستگاه ها و سیستمهای صنعتی DR ZABAN خلاصه کتاب روانشناسی بالینی فیرس آموزش برنامه نویسی میوه تازه ایران iran review of books وبلاگ الهه دارانی گنهرانی تکنولوژی روزنگارهای نامیرا علم در همه جا